11.042016

Odkop swoją przyszłość-EXPO II

W piątek 8 kwietnia od godz. 9.00, na Wydziale Geologii UW, odbyły się Targi Pracy dla studentów kierunków geologicznych i pokrewnych.

Na Expo II obecni byli przedstawiciele Działu Promocji Instytutu Geofizyki PAN oraz Centrum Geoplanet. Nasze stoisko cieszyło się dużym zaniteresowaniem zwiedzającaych. Studenci pytali szczególnie o możliwość odbycia praktyk pod okiem naszym naukowców oraz o wymagania formalne związane z ubieganiem się o przyjęcie na studia doktoranckie. Absolwenci  zaciekawieni byli pracą w projektach oraz na stanowiskach asystenckich. Dodatkowo Targi uświetnił wykład dr Grzegorza Lizurka z Zakładu Sejsmologii pt. "Instytut Geofizyki PAN liderem w badanich zagrożeń antropogenicznych", na którym zaprezentował największe projekty,  dokonania naukowe oraz profil działalności Instytutu.

Fot. Agata Sczegielniak-Kwaśniak

PLAKAT EXPO II